Smerové tabule pre turistov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Peter Spacer, 19. júna 2018

https://youtu.be/5udshwmgXqc?t=10m36s

Prosím za všetkých turistov, ktorí sa po vystúpení z autobusu pod Mostom SNP nevedia zorientovať, ako sa odtiaľ dostať do centra mesta, k hradu a pod. o osadenie smerových tabúľ k východu z pod Mosta SNP. Tento ich problém pozorujem už dlhodobo.
Ďakujem!

24. jún 2018

Richard

Potvrdzujem. Často si to nasmerujú cez cestu z pod nadjazdu a preliezanie plotu.
02. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.