Vyčistené komunikácie?

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 20. júna 2018

Vo vnutrobloku sa objavila znacka o cisteni komunikacii dna 5.6.2018 v case od 8.00. 5.6.2018 asi o 17:00 vyzerali komunikacie ako na foto. Tak neviem, este to od rana nestihli, alebo ak ano, co si mam predstavit pod pojmom "cistenie komunikacii" ? Ze prejde cistiaci voz stredom vozovky? A to akoze naco????

09. júl 2018

Matus

V case cistenia (teda i platnosti zakazu zastavenia) zostalo na mieste velmi vela aut, ktrore danu znacnku ignorovali a pokial viem ziadne nebolo odtiahnute, ako ozacnene na tabuli, takze vieme preco ani nenbolo nic vycistene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania