Semafor nadjazd Vajnory

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
ada 25. júna 2018

Dobry den,

na nadjazde pred Vajnormi nad NAY sa pravidelne "zasekava" semafor pre odbocenie dolava ( smerom na koratex&nay) - vynechava 3-4 cykly, najma v dopravnej spicke tam vodici zmatku, trva to uz pomerne dlhsiu dobu, minimalne posledne 3-4 mesiace sa to stava pravidelnostou.

25. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešime veľké množstvo podnetov (nielen prostredníctvom tohto odkazu), prosíme o pochopenie a trpezlivosť. Ďakujeme.

S pozdravom


Mária Horváthová
sekretariát starostu
26. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

na pokyn pána starostu Váš podnet kolegyňa Ing. Janka Juléhy Tomanová včera 25.6.2018 preposlala na Magistrát hl. mesta SR Bratislavy a Krajský dopravný inšpektorát na riešenie a zjednanie nápravy.
Zároveň požiadala, aby nás informovali o prijatých opatreniach.

S pozdravom



Mária Horváthová
Sekretariát starostu
02. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

dňa 26.6.2018 sme z Krajského dopravného inšpektorátu dostali túto odpoveď:
"Dobrý deň, situáciu CSD pri NAY preverí Siemens."

S pozdravom



Mária Horváthová
sekretariát starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania