Odpad po rozkopavke

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ján 27. júna 2018

Pred nejakou dobou bola vykonavana rozkopavka na ulici Kadnarova. Po jej skonceni ostala pri ceste kopa odpadu, ktoru zrejme nema kto odpratat. Je to blizko pri ceste, co moze byt dost nebezpecne.

28. jún 2018

Jardo Mladší

takže zas sme opravenú cestu rozkopali a záčina opat klasické rozpadanie asfaltu....
29. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Kadnárova ulica je v správe magistrátu, ktorý aj povoľuje na komunikáciách vo svojej správe rozkopávky.
Podnet preto posielame na magistrát so žiadosťou o riešenie.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača
03. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
13. júl 2018

Ján

Kopa strku je uz prec. Vyriesene.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania