Vylomené dopravné značenie Jaskový rad

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Marek Janitor 01. júla 2018

Prosím o nápravu - pred priechodom pre chodcov na Jaskovom rade pri dome č. 177 niekto "zrazil" dopravné značenie Hlavná cesta + priechod pre chodcov. Ďakujem za nápravu

03. júl 2018

Peter K.

Značku vyvalila strieborná dodávka Hyundai BJ-144BM pri parkovaní. Keď vodič zbadal že ho videli ľudia stojaci oproti na zastávke autobusu, snažil sa značku narovnať ale už bola vylomená.
03. júl 2018

Peter K.

Toto je to vozidlo
19. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
12. október 2018

Robert Puk

Dúfam, že tú prácu zaplatí, lebo cpčkári devastujú toto mesto neúnosne.
08. november 2018

Peter K.

Značka je opäť vyvalená. Prosím o opravu a vyriešenie opakujúceho sa problému . Značku ppravidelne vylamujú vodiči áut parkujúcich na chodníku a zeleni, riešením je potiahnutie existujúceho zábradlia, príp. osadenie stĺpikov.
Ďakujem.
02. január 2019

Peter K.

Značka je opäť vyvalená. Prosím o opravu a vyriešenie opakujúceho sa problému . Značku ppravidelne vylamujú vodiči áut parkujúcich na chodníku a zeleni, riešením je potiahnutie existujúceho zábradlia, príp. osadenie stĺpikov.
Ďakujem.
27. jún 2019

Peter K.

Značka je opäť vyvalená. Prosím o opravu a vyriešenie opakujúceho sa problému . Značku ppravidelne vylamujú vodiči áut parkujúcich na chodníku a zeleni, riešením je potiahnutie existujúceho zábradlia, príp. osadenie stĺpikov.
Ďakujem.
25. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania značka bola osadená v minulom roku a ešte raz aj v tomto roku. Miesto sa sa pravidelne kontroluje.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania