Spadnutý strom

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený

Zaslal: Peter, 07. júla 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Poprosim odpratat strom. z. chodnika. Dakukem

17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že odstránenie padnutého stromu bolo zadané dodávateľovi. K náprave dôjde v najbližšom období.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. júl 2018

Peter

zrejme vas niekto predbehol a konáre odrezal ďakujem neznámemu pracantovi.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania