Hlboký výtlk na ceste

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Neriešený
meno
Alexander Kutka 09. júla 2018

Odbocka z Bratskej ul (Pajstunskej ul) na pumpu Shell (pri detskom ihrisku pred Petrzalskou trznicou), je dost hlboky vytlk. Prosim o opravu.

30. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
09. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

výtlk sa nenachádza na komunikácii v správe Magistrátu hl. mesta SR Bratislava (Bratská), je treba sa obrátiť na správcu uvedenej komunikácie.

Ďakujeme za porozumenie a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hl. mesta SR Bratislava
09. august 2018

Alexander Kutka

Prosim a neviete aspon zistit kto je spravcom? Idealne by bolo to tomu správcovi aj rovno preposlat, alebo to maju robit namiesto pana primatora samotni obcania?
19. február 2019

Alexander Kutka

Tento konkretny vytlk je uz zaceleny.
Skoda ze nedaleko od neho vzniklo po tejto zime par dalsich...
Kto spravuje tento usek pozemnej komunikacie prosim?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania