Mnoho veľkých výtlkov na ceste

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Alexander Kutka 09. júla 2018

Cesta a parkovisko pred domom Gessayova 45 je v katastrofalnom stave. Mnoho velkych vytlkov, naozaj uz treba velmi kluckovat. Prosim o opravu.

17. júl 2018

Alexander Kutka

Pred par dnami doslo k ciastocnej oprave vacsich vytlkov, ale mensie este zostali + vjazd z hlavnej ulice je stale na tom dost zle.
03. august 2018

Odpoveď samosprávy

MČ opravila časť poškodenej vnútro blokovej komunikácie technologickým spôsobom. Väčšie výtlky boli opravené. Evidujeme poškodenie tejto vnútro blokovej komunikácie v plnom rozsahu.

Opravu tejto komunikácie zaradíme do plánu oprav. Vzhľadom k prideleným finančným prostriedkom a nutnosti opráv komunikácií III. a IV: triedy v celej Petržalke, v súčasnosti nie je možné investovať finančné prostriedky do vnútro blokovej komunikácie v takom rozsahu ako je uvedené v podnete.

MČ Petržalka
15. február 2019

Martin U

Výtlky na fotografiách boli opravené. Podnet by sa mohol aj uzavrieť.
19. február 2019

Alexander Kutka

Urcite je to lepsie, nez to bolo, ale z tej prvej fotky je vidno ze je to stale este dost poriadna zlatanina. Snad sa casom najdu peniaze aj na generalnu rekonstrukciu, pripadne komplet nove krytie. Zatial vdaka!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania