Značenie cyklochodníka cez Filiálku

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Jan Bakos 10. júla 2018

V smere od Račianskej začína cyklochodník značkou "cyklo a pešo chodník", ale hneď vzápätí pokračuje chybnou značkou zákaz vjazdu.
Prosím o jej nahradenie značkou zákaz vjazdu motorových vozidiel.

V smere od Kukučínovej je rovnanko chybná značka (zákaz vjazdu všetkých vozidiel) a navyše tam chýba značka "cyklo a pešo chodník".

11. júl 2018

Peter Oravec

Ďakujeme za Váš podnet. Filiálka je v majetku a správe Železníc Slovenskej republiky, preto sa, prosím, obráťte na tento subjekt.
Magistrá hlavného mesta
(Samozrejme nie som magistrát, ale niečo takéto tu o pár dní v lepšom prípade bude. V horšom prípade tu nebude žiadna odpoveď.)
12. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
26. júl 2018

Odpoveď samosprávy


Dobrý deň.

Podľa vyjadrenia koordinátora cykloprojektov riešenie cyklistickej dopravy pri novej výstavbe na Škultétyho ulici spolu s prejazdom cez Filiálku bude dokončené do finálneho stavu až po dokončení spomínanej výstavby. Napriek tomu sme s investorom, ktorý zabezpečoval výstavbu prejazdu cez Filiálku a tiež osadenie dopravného značenia v tomto mesiaci riešili osadenie dopravných značiek E12 s doplňujúcim textom "Okrem cyklistickej dopravy" pod značky B1 "Zákaz vjazdu všetkých vozidiel" na obidvoch stranách prechodu cez Filiálku. Predpokladáme ich osadenie v dohľadnom termíne. Ďakujeme za trpezlivosť.





Kancelária starostu
26. júl 2018

Jan Bakos

Ďakujem za info.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.