Suchý strom na Mostovej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

Zaslal: Martin, 17. júla 2018

Na Mostovej ulici je suchý strom.

18. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
18. júl 2018

Peter Oravec

Duplicita s
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/10818/chybajuce-stromy-na-mostovej-ulici
Pravidlá portálu OPS, bod 5:
"Ak zistíme, že Váš podnet je zhodný s podnetom, ktorý sa na portáli už nachádza, kategorizujeme takýto podnet ako duplicitný, dostanete upozornenie, že Váš podnet bol zverejnený ako aktualizácia staršie evidovaného podnetu."
18. júl 2018

Odkaz pre starostu

Dobrý deň p. Oravec,

tento podnet a Vami označený podnet neodkazujú na rovnaký problém. Tento podnet poukazuje na suché stromy a druhý podnet poukazuje na chýbajúce stromy v tej istej lokalite.

Ďakujeme za spoluprácu
Sandra Karabelli
20. júl 2018

Peter Oravec

Pani Karabelli,
ide v každom podnete o tie isté a úplne rovnaké tri stromy pred večnou novostavbou na Mostovej ulici.
https://www.google.sk/maps/@48.1410572,17.1096527,3a,75y,255.96h,75.44t/data=!3m6!1e1!3m4!1sz8R3-7MK7p7uHVUwcdzoDA!2e0!7i13312!8i6656
Raz tam tie stromy chýbajú, raz sú suché, potom zase chýbajú a tak dokola.
Ak z tej istej veci chcete mať dva podnety, v mene Božom, je to Váš portál, urobte si z toho pre mňa za mňa aj desať podnetov. Ja som len upozornil na duplicitu, pretože ide "furt" o tie isté (chýbajúce, suché a pod.) tri stromy.
S pozdravom
20. júl 2018

Odkaz pre starostu

Rozumiem pán Oravec, ďakujem za vysvetlenie a spoluprácu.

Prajem pekný deň
Karabelli
20. júl 2018

Peter Oravec

Ospravdelňujem sa Vám za miernu expresívnosť môjho predchádzajpúceho vyjadrenia spôsobenú miesrne beznádejnou diskusiou s niektorými Vašimi kolegami v OPS. Ďakujem za pochopenie. S pozdravom.
20. júl 2018

Peter Oravec

Napríklad tu
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/54475/neudrziavana-cyklotrasa-eurovelo-13
(úplne tá istá cyklotrasa, úplne tie isté miesta tej istej cyklotrasy, ale dva podnety... akože JUST)
a tu
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/53734/poskodene-schodiky-na-preliezke
(úplne tá istá preliezka, úplne to isté miesto, úplne ten istý schod preliezky, ale dva podnety... akože JUST)
a tu
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/52646/mlaka-a-blato-pri-schodoch-pri-zastavke-nam-franza-liszta
úplne to istíé miesto, úplne tie isté schody, úplne tá istá mláka, úplne to isté blato, úplne ten istý bordel, ale niekoľko podnetov... akože JUST)
a tu
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/52400/cyklochodnik-dvojkrizna-vrakuna
(úplne ten istý podnet, tá istá cyklotrasa, tie isté miesta tejto tejto cyklotrasy, ale dva podnety... akože JUST)
a ďalších niekoľko desiatok podnetov.
OPS si robí zo svojich vlastných pravidiel holubník. Ale, ako hovorím, je to Váš portál, v mene Božom.
S pozdravom.
25. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že suché stromy v Starom meste máme zmapované. V súčasnosti sú ich výruby pozastavené, výruby realizujeme iba v prípadoch, pokiaľ suché stromy predstavujú reálne ohrozenie života a majetku občanov.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
25. júl 2018

Peter Oravec

To je akože čo za odpoveď? Výsmech?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania