Orezanie konarov zasahujucich nad parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Podunajské Biskupice

Neriešený

Prosim o orezanie konarov stromov agata po uroven chodnika, ktore zasahuju na ul. Dudvazska 25 nad parkovisko. Strom vypusta nejaku lepkavu latku, hniezdia tam holuby a dennodenne poskodzuju/znecistuju zaparkovane auta.
Za pochopenie a promptne vybavenie Vam vopred dakujeme.

03. september 2018

Odpoveď samosprávy

dobrý deň,

Predmetná požiadavka na orez konárov bola zaevidovaná a bude riešená v jesenných mesiacoch v rámci orezov v danej lokalite.

Ing. Vandriak Eduard
ved. ref. ŽP,OaCH
MiÚ Podunajské Biskupice

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania