Nedostatočne zabezpečená stavba, nebezpečenstvo pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený

Zaslal: Karolina Nagyova, 02. augusta 2018

Na (bývalej) čiernej stavbe v Slávičom údolí sa začali prednedávnom stavebné práce, ktoré obmedzujú chodcov a vystavujú ich nebezpečenstvu. Po nahlásení na 159 pribudli aspoň na jednom chodníku cedule "chodci prejdite na druhú stranu", avšak aj náprotivná strana je blokovaná permanentne zaparkovaným žeriavom a je preto potrebné ísť po vozovke. Má staviteľ povolenie na takéto zabratie oboch chodníkov a do kedy?

Zo stavby ktorá nemá ochranné sitá/textíliu pritom striekala z najvyssieho poschodia znecistena voda a dalsi raz odtial padali ca 3cm ulomky betonu, ktory robotnici rozbijali hore, ktore dopadli kusok od dietata. Je to jedina cesta k MHD, takze obist sa to neda a chodci musia riskovat. Da sa s tym nieco spravit skor, nez sa stane nestastie?

Dakujem za rychle poriesenie problemu.

09. august 2018

Jerome

Stavebny urad Stare Mesto mlcí? Admin, vyzvite ich, prosim, dojde j urazu!!
09. august 2018

Jerome

k úrazu
11. august 2018

Silvia

Neoznacena stavba

Stavba nie je oznacena, nie je znamy investor, zhotovitel stavby, stavebne povolenie, stavebny material a odpad je ulozeny na ceste bez akehokolvek zabezpecenia, stavenisko nie je poriadne ohradene, mechanizmy (zeriav) nezabezpeceny, je blokovany jeden pruh cesty stavebnym materialom

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.