Nedostatočne zabezpečená stavba, nebezpečenstvo pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Karolina Nagyova 02. augusta 2018

Na (bývalej) čiernej stavbe v Slávičom údolí sa začali prednedávnom stavebné práce, ktoré obmedzujú chodcov a vystavujú ich nebezpečenstvu. Po nahlásení na 159 pribudli aspoň na jednom chodníku cedule "chodci prejdite na druhú stranu", avšak aj náprotivná strana je blokovaná permanentne zaparkovaným žeriavom a je preto potrebné ísť po vozovke. Má staviteľ povolenie na takéto zabratie oboch chodníkov a do kedy?

Zo stavby ktorá nemá ochranné sitá/textíliu pritom striekala z najvyssieho poschodia znecistena voda a dalsi raz odtial padali ca 3cm ulomky betonu, ktory robotnici rozbijali hore, ktore dopadli kusok od dietata. Je to jedina cesta k MHD, takze obist sa to neda a chodci musia riskovat. Da sa s tym nieco spravit skor, nez sa stane nestastie?

Dakujem za rychle poriesenie problemu.

09. august 2018

Jerome

Stavebny urad Stare Mesto mlcí? Admin, vyzvite ich, prosim, dojde j urazu!!
09. august 2018

Jerome

k úrazu
11. august 2018

Silvia

Neoznacena stavba

Stavba nie je oznacena, nie je znamy investor, zhotovitel stavby, stavebne povolenie, stavebny material a odpad je ulozeny na ceste bez akehokolvek zabezpecenia, stavenisko nie je poriadne ohradene, mechanizmy (zeriav) nezabezpeceny, je blokovany jeden pruh cesty stavebnym materialom

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania