Upchaný kanál (Švabinského)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Pri upchatom kanáli sa robia veľké mláky

09. august 2018

Andrej

Ďakujem za zverejnenie. Mláky sa tu tvoria už niekoľko rokov, ale až prednedávnom som si vôbec všimol kanál - zväčša je zanesený blatom z mlák, ktoré vedia byť dlhé aj na 3 autá a široké až na cestu... Prosím o skoré riešenie tohoto miesta, vopred ďakujem.
24. september 2018

Andrej

Podnet bol vyriešený niekedy v posledných dňoch. V sobotu 22.9.2018 som zaregistroval, že je kanál vyčistený. Ďakujem pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania