Podozrivé billboardy

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení

Na plote areálu na rohu ulíc Krajná a Galvaniho niekto postavil 15 billboardov. Tieto reklamné stavby nie sú nijak označené a tri z nich stoja za stromami, ktorým hrozí výrub.

08. august 2018

Filip Likavčan

Oprava: "na rohu ulíc Krajná a Galvaniho"
13. august 2018

Filip Likavčan

Na billboardoch pribudlo oznacenie vlastnika: http://www.g2p.sk/?page=contact
21. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den,

na poslednej fotke je do reklamnej plochy robeny vysek v prospech stromu. Prosim upresnite otazku, ak je to v silach MC-Ruzinov, budeme sa snazit vyjst v ustrety.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
21. august 2018

Filip Likavčan

Dobry den, otazkou stale zostava, ci tie reklamne stavby boli povolene, resp. ohlasene. Medzicasom na ne nainstalovali osvetlenie. Bolo toto riadne uvedene v dokumentacii?

Vysek v prospech stromu neznamena, ze to nechcu vyrubat. Moze ist o aktivitu pracovnikov, ktori to instalovali. Z dokumentacie by malo byt aj toto jasne.

Dakujem.
02. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobry den, sme v procese identifikacie majitela. Podnetom sa zaoberame.

s pozdravom,

Útvar pre styk s verejnosťou
08. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, samosprava, identifikovali ste majitela?
co dalsie bolo podniknute ohladom tohto podnetu?
informujte nas, prosim!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.