Dalsia buda na Kamennom namesti?

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený

Zaslal: Aneta, 13. augusta 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Pred Tescom pribudla dalsia buda. Ma povolenie? Dokedy budu pribudat? Uz to tam vyzera ako na skladke stankov a budok. Dakujem za odpoved.

14. august 2018

Jerome

A ten KV 57 KCE tam co robii??
14. august 2018

Eo

sukromne pozemky podla vsetkeho mozete kontaktovat majitela ale mesto ani MC s tym nema asi nic spolocne kedze v tomto pripade nie je treba ziadne stavebne povolenie ...
14. august 2018

Jardo Mladší

na sukromnom pozemku neplatia zakony??ked je to chodnik tak tam nema co hladat

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.