Vrak (Údernícka)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Slavomír Trnavský 31. augusta 2018

Dlhodobo odstaveny vrak na chodniku a ceste.

14. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bude pri obhliadke vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
12. október 2018

Novomestan

Vrak bez TK

Vrak bez TK stojí na ulici a zaberá miesto .
25. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola dňa 3.10.2018 vylepená výzva na odstránenie vozidla v lehote 60 dní. Prikladáme fotografiu.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
14. november 2018

Novomestan

Vrak/auto bez STK a EK na ulici zaberá miesto

Vrak/auto bez STK a EK na ulici zaberá miesto pre iné autá.
15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že vozidlo sa pri obhliadke dňa 14.01.2019 nenachádzalo na mieste.

Ďakujeme za pochopenie a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania