Vykrivená a poškodená cyklo značka

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 08. septembra 2018

Na konci Kolarskej ulice je takto poškodená a vykrivená značka označujúca cyklo trasy. Potrebné ju opraviť alebo rovno vymeniť.

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že značka bude v blízkej dobe vymenená.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom.



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
23. október 2018

Martin U

Zatiaľ bez zmeny.
28. november 2018

Martin U

Tabuľa už bola narovnaná do správneho smeru ale poškodená ostala
10. január 2019

Martin U

Tabuľa bola otočená správnym smerom, je však stále poškodená v spodnej časti. Bude sa teda vymieňať? Poprosím stanovisko magistrátu.
27. august 2019

Martin U

Poškodená a prederavená značka cyklotrás
30. august 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
02. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
26. október 2019

Martin U

Bez zmenu. Značka je vykrivená a naspodu rozseknutá.
04. november 2019

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi.
04. november 2019

Peter Oravec

Pri takejto hlúposti dva mesiace bez akejkoľvek zmeny. Ako by niekto mohol chcieť od toho človeka systémové riešenia problémov Bratislavy?
05. november 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
11. marec 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

zamestnanci Komunálneho podniku dnes značku napravili. Veríme, že aj vďaka jeho zriadeniu budeme schopný riešiť takéto podnety ešte rýchlejšie.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto Slovenskej republiky

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania