Rozbitý kanál Račianska

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 09. septembra 2018

Na Račianskej ulici smerom do mesta chýba na úrovni zastávky Malé Krasňany betónový poklop z kanála. Je tomu už aspoň 3 týždne, jeho zbytky ležia na tráve vedľa cesty. Je tam síce značka, ale tá nezakrýva samotný kanál. Potrebné čo najskôr osadiť nový poklop.

10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. september 2018

Marek Kollar

Ten kanál je rozbitý už od júna. Pre toto mesto je 4 mesiace málo na výmenu poklopu na hlavnej radiále.
16. október 2018

Martin U

Nebezpečná diera do kanála je stále nezakrytá. Aj mesiac od nahlásenia
17. október 2018

Odkaz pre starostu

Vážení uživatelia,

podnet sme preposlali opätovne na Magistrát hl. mesta.

Prosím o trpezlivosť.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
05. november 2018

Martin U

Kanálový poklop bol konečne osadený. Vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.