Prechod pre chodcov križovatka Kozia - Podjavorinskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Neriešený
meno
Samuel 23. septembra 2018

Po úprave asfaltu na križovatke Kozia - Podjavorinskej (pred lekárňou) nedošlo k vráteniu horizontálneho dopravného značenia - prechodu pre chodcov a na ulicu a na jeho pôvodnom mieste už začali parkovať autá (v križovatke). Prechod pre chodcov teda na tejto križovatke vôbec nie je, nakoľko nie je ani pred Artforom a vznikajú kolízne situácie s chodcami. Je nevyhnutné vyznačiť prechod pre chodcov na asfaltový povrch.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.