Smetisko vedľa kontajnerov

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení

Zaslal: Peter War , 08. októbra 2018

Na Novohorskej ulici (Rača) sa uz dlhsie nachadza vyhodeny bordel (stavebna sut,nabytok,pneumatiky) vedla smetovych kontajneroch.Takyto odpad patri do zberneho dvora a smetiary tento vyhodeny bordel ignoruju.Prosim o urychlene odstranenie tohto odpadu

08. október 2018

Ján

Tento podnet sem podla mna vobec nepatri. To si vydiskutujte vo vasom bytovom spolocenstve. Zrejme mate nejakeho hlupeho suseda, ktory to tam naznasal, lebo sa mu s tym nechcelo ist do zberneho dvora. OLO je zodpovedne len za smeti, ktore sa nachadzaju v smetnych nadobach.
09. október 2018

Peter War

priestranstve tak to sem patri.mozno len do kategorie nelegalna skladka.ze ten bordel tam dal niekto zo susedstva neni iste,viac krat som si vsimol uplne cudzie auta ako tam vyhadzuju smeti a samozrejme mimo kontajnerov
09. október 2018

Peter War

Kedze je ten vyhodeni bordel na verejnom priestranstve tak to sem patri...
10. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o uvedenej situácii vieme, listom č. 15741/1093/2018/ŽP-GUL zo dňa 21.09.2018 vyzvala Mestská časť Bratislava–Rača správcu bytového domu Novohorská 12-20 „ Správcovská kancelária Progres s r.o., Tomašíkova 10/A, 821 03 Bratislava na zabezpečenie dodržiavania predpisov pre okolie kontajnerového stojiska.
Lehota na vyčistenie okolia kontajnerového stojiska uplynula dňa 03.10.2018.
Vyčistenie následne zabezpečí Mestská časť Bratislava–Rača na vlastné náklady, ktoré potom správcovskej spoločnosti refaktúruje.

S pozdravom

Eva Miklánková, hovorkyňa MČ Rača

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.