Erotický veľtrh - nelegálna reklama v okolí Hlavnej stanice

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Michal 08. októbra 2018

Okolie hlavnej stanice je posiate reklamnými plachtami na erotický veľtrh. Sú vo väčšom počte na zastávke MHD pre autobusy, na krytom pešom prechode smerom na Šancovu a tiež na nadchode ponad Šancovu a Pražskú.
Ak to nebude odstánené rýchlo, tak to bude signál aj pre ostatné subjekty, že je možné beztrestne robiť lacnú reklamu na akomkoľvek mieste v meste.

Bolo to hlásené aj na mestskej polícií 8.10., ale vzhľadom k ich neschopnosti a lenivosti čokoľvek reálne riešiť sa skôr spolieham na blížiace sa voľby, než na akúkoľvek aktivitu zo strany tohto "ochrancu poriadku a čistoty". Oni si riešenie predstavujú tak, že si to zapíšu, postúpia správcovi pozemku (magistrát, mesto, DPB) a potom budeme mesiace čakať, či sa ho podarí skontaktovať a či sa prizná k tomu, že tam tú reklamu dal...

09. október 2018

Jerome

Aj Staromestská !!
31. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie.
O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme a pekný deň


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
31. október 2018

Jerome

sorry, Vy reagujete po 24 dnoch??
05. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za podnet, ktorý sme zaslali dispečerom na odstránenie reklamného pútača.

Oddelenie správy komunikácie
Magistrát hl. mesta SR Bratislavy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania