Chýbajúce označenie na zastávke MHD

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Vyriešený
meno
Dušan 15. októbra 2018

Na zastávke MHD Autobusova stanica chýbajú čísla autobusov 50 a 70. . Uvedenú zastavku využívajú aj cudzinci a mimobratislavky cestujúci a chýbajúce označenie autobusov im spôsobuje problémy.

30. október 2018

Dušan

Problém odstránený. Osadené značenie autobusov 50 a 70 doplnené.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.