Autovrak na Poľnohospodárskej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vrakuňa

V riešení

Zaslal: Kevin A, 18. októbra 2018

Dlhodobo odparkovany vrak naplneny smetami, zarastajuci burinou a blokujuci jedno z mala volnych parkovacich miest vo Vrakuni. S prepichnutymi pneumatikami..

18. október 2018

Anonymný užívateľ

Pridaj foto platnosti EK a TK.
23. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Preveríme ho a budeme Vás informovať, pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania