Nesvietiaca lampa Stará Stupavská

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

Vyriešený
meno
Martin Uváček 29. októbra 2018

Posledná lampa verejného osvetlenia na ulici Stará Stupavská nesvieti. Neviem sa dopátrať k zodpovednému orgánu za správu k tohto osvetlenia.

07. november 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za upozornenie, uvedený podnet sa budeme snažiť čo najskôr odstrániť.

Siemens Mobility, s.r.o.
07. november 2018

Martin Uváček

Vypadáva aj lampa pod touto lampou. Aj na tú by mohli pracovníci Siemensu pozrieť.
03. december 2018

Martin Uváček

Dobrý deň. Lampa stále nesvieti. Dá sem spol Siemens nejaké stanovisko či už v tejto veci konala?
03. december 2018

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

akonáhle je k nám zaslaná odpoveď od danej inštitúcie je ihneď uverejnená.
V predmetnom podnete sme neobdržali doposiaľ, žiadne stanovisko.
Podnet sme opätovne preposlali na spoločnosť Siemens.

Prosíme o trpezlivosť.

S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
03. marec 2019

Martin Uváček

4 mesiace a lampa stále nesvieti. Napriek nahlaseniu cez aplikáciu spol Siemens a tomuto podnetu.
04. marec 2019

Odkaz pre starostu

Vážení užívatelia,

V predmetnom podnete sme neobdržali doposiaľ, žiadne stanovisko.
Podnet sme opätovne preposlali na spoločnosť Siemens.


S pozdravom,

Tomáš Štěpán
administrátor odkazprestarostu.sk
Bratislava - Rača
09. jún 2019

Martin Uváček

7 mesiacov bez riešenia, lampa stále nesvieti.
13. júl 2019

Martin Uváček

Trvalo to vyše 8 mesiacov, ale lampa konečne svieti. Vyriešené.
21. august 2021

Martin Uváček

Lampa opäť striedavo bliká, chvíľu svieti ale potom zas väčšinu noci nesvieti. Potrebné opätovne nahlásiť Siemensu.
22. október 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
22. október 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
09. december 2021

Martin Uváček

Podnet neriešený, nahlásené pred mesiacmi aj cez aplikáciu SLM lightning a stále žiadna oprava.
08. február 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet zatiaľ nebol vyriešený. Lampa stále nesvieti, nepomohlo ani nahlásenie cez aplikáciu.
09. február 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Iné
09. február 2022

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
23. február 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet, ktorého prijatie týmto potvrdzujeme. Pridelili sme ho kolegyniam a kolegom, ktorí majú riešenie danej agendy v kompetencii. O priebehu riešenia Vás na základe obdržaných stanovísk budeme priebežne informovať.

S pozdravom
Kto? Oddelenie osvetlenia, sietí a energetiky

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
04. júl 2022

Martin Uváček

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený Podľa domácich z ulice je už lampa niekoľko mesiacov opravená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.