Auto bez EČV na ulici

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Novomestan 30. novembra 2018

Auto bez EČV na ulici, ale má platnú TK do 2018.

05. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu
08. marec 2019

Novomestan

Automobil tam stale stojí.
29. marec 2019

Novomestan

Auto je už bez platného TK a EK.
17. apríl 2019

Novomestan

Auto tam stále parkuje, resp. stojí.
14. máj 2019

Novomestan

To auto teda skôr vrak tam stále zaberá cenné parkovacie miesto.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania