Jazdenie mimo ciest a chodníkov na Račianskom mýte

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

Zaslal: Dušan Palčák, 02. decembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Dobry den, ako bude vyzerat tato, zvycajne trava, ked tadial budu odhrnaci, apod., jazdit celu zimu?? Bolo by velmi vhodne okamzite urcit pristupove miesta do parku a na prilahle chodniky... A, hlavne, pouzivat uzsie prostriedky, idealne do cca 1,5 m...

13. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Zimná aj letná údržba, ktorá jazdí v tejto lokalite bude prebiehať iba po vyhradenej ploche mimo zelene. Veríme, že situácia sa nebude už viac opakovať.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania