Zrušený chodník na Kalinčiakovej

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Zaslal: Braňo, 02. decembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Obyvatelia Kalinčiakovej ulice ďakujú všetkým kompetentným, ktorí odsúhlasili zrušenie plynulého chodníka, ktorý bol na ulici takmer 100 rokov. Nerešpektovala sa línia ulice, prirodzený pohyb chodcov a proti logike sa na mieste chodníka budujú 2 parkovacie miesta. Stavebník opakovane nedodržuje predpisy, nemá stavenisko uzavreté, nemá vyznačenú obchádzku a chodci s kočíkmi už tretí deň obchádzajú túto prekážku po ceste. Naozaj bolo toto potrebné? Dokedy budú v tomto meste prioritou autá a nie chodci?

03. december 2018

Andrej

stavebny material porozhadzovany po okoli a na travniku...a co ma znamenat zrusenie chodnika? takto sa stara Kusy
03. december 2018

Andrej

a sneh preco nebol odhrnuty, mestska cast?
05. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na vybavenie.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania