Prístavný most-cyklotrasa-znečistená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Marian 13. decembra 2018

Poprosím o vyčistenie oboch zjazdov cyklolávky na Prístavnom moste. Momentálne sa tam nachádza šmykľavá vrstva hnijúceho lístia. (obrázky sú len ilustračné)

18. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
02. január 2019

Marian

Prosím Vás, podnet môžete uzavrieť ako vyriešený. Včera som šiel okolo a lávky boli vyčistené.
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že lávky boli vyčistené (ako uvádzate).

Ďakujeme za spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.