Riazanská - dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Pred vchodom Riazanská 70 je dlhodobo cca 2 roky odstavený Fiat BA 297HE bez platnej TK a EK ( platnosť skončila 10/2016). Vozidlo uz zacina obrastať zeleňou a zaberá parkovacie miesto.

21. december 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol nahlásený na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
25. február 2019

Ladislav

ubehli dva mesiace od nahlásenia a nič sa nedeje. :-/
28. apríl 2019

Patrik

Vozidlo zaberá verejný priestor neoprávnene, keďže nemá platnú TK ani EK.
Zakon 106/2018 Z.z. § 2 bod 1:
Prevádzkou vozidla v cestnej premávke na účely tohto zákona je akékoľvek možné použitie vozidla v cestnej premávke.
24. november 2019

Ladislav

ubehlo 11 mesiacov a žiadna zmena, vrak stále stojí na svojom mieste obrastá malými stromčekami, hrzdavie, zaberá parkovacie miesto, špatí okolie. Vedenie mesta na to zjavne kašle, veď z toho nemá žiadny biznis.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania