Kopčianska-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jerome 30. decembra 2018

Na Kopčianskej je minimalne 7 poškodených dopr.značiek, prip. chýbajúce...

02. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
13. január 2019

Jerome

bez zmeny 13.1.2019
13. január 2019

Jerome

Dalsie dopr.znac. na Kopc. : bez napravy
13. január 2019

Jerome

spravne foto
03. február 2019

Jerome

bez zmeny
04. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

predmetný podnet bol opätovne zaslaný zodpovednému útvaru magistrátu, ktorý sa k nemu vyjadrí. S ich odpoveďou budete oboznámený.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. jún 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značky v tejto lokalite opravujeme pravidelne, avšak je to dlhodobý problém. V opravách budeme pokračovať aj naďalej.

S pozdravom

Oddelenie správy komunikácií
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. jún 2019

Jerome

minimalne 3 - 4 dopravne znacky su bud poskodene alebo na zemi dlhodobo!!
a jedna zmizla navzdy - priechod pre chodcov -najdite si v Odkaze dalsi stary podnet.

prepacte, nesuhlasime s Vasou odpovedou!
28. júl 2019

Jerome

neriešite! celé mesiace!
28. júl 2019

Jerome

neriešite Kopčiansku
28. júl 2019

Jerome

ani ten neporiadok vo verejnom priestranstve /bol to samostatný podnet- neriešené!/
28. júl 2019

Jerome

ani tento podnet- pokrivená a nahnutá značka pri Žel.stanici
04. august 2019

Michal Haman

Podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
05. august 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

o vašom podnete sme opätovne informovali Oddelenie správy komunikácií.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
29. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Oddelenie správy komunikácií preveruje jednotlivé dopravné značenia. Poškodené dopravné značenia budú zaradené do plánu opráv.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania