Ursínyho - dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení

Na rohu Ursinyho a Sibirskej je priamo medzi prechodmi pre chodcov uz dlhsie odstavene auto s vyfucanym kolesom, bez TK a EK. Ma ECV. Prosim o odstranenie, brani v pohybe s kocikmi a detom na bicykloch, aj v rozhlade do krizovatky. Dakujem.

02. január 2019

Zuzana

Okrem toho stoji v križovatke, tesne pri priechodoch, je to aj na MP alebo na dopravakov. Skludom volajte.
03. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa zaoberá oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania