Žehrianska-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Dobry vecer, na Zehrianskej uz dlhsie nefunguje poulicne osvetlenie. Viete sa na to pozriet? Dakujem

03. január 2019

Branislav Jančuška

Žehrianska-osvetlenie-nefunkčné

Dobry vecer,
na Zehrianskej ulici uz dlhsie nefunguje verejne osvetlenie - asi 3-4 lampy medzi vchodmi 8 az 14.
Da sa s tym nieco urobit?
Dakujem
Jancuska

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania