Jaskový rad - problémové parkovanie

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Tomáš 25. januára 2019

Chodník Jaskový rad (Nové Mesto) blokujú parkujúce autá, hlavne v prac.dni a to dlhodobo (25.01.2019 hlásené na MsP BANM).

30. január 2019

Andrej

a na celej ulici nefunguju elektronicke upozornovace na rychlost
04. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
12. október 2019

Matej Šebej

auta parkujúce nielen po celom chodníku ale už aj na tráve.Koľko policajných aut tade prešlo bez akéhokoľvek záujmu.

Administrátor OPS pre MČ BaNM
12. október 2019

Matej Šebej

Administrátor OPS pre MČ BaNM
12. október 2019

Matej Šebej

Administrátor OPS pre MČ BaNM

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania