Dobšinského-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin U 31. januára 2019

Zelený Opel Vectra combi na rohu ulíc Dobšinského a Karpatská. TK a EK mu skončili tento mesiac. Podľa stavu tam však stojí bez pohnutia už dlhšie. Výzva na odstránenie by už bola dôvodná.

31. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, pokiaľ odstavené auto neohrozuje životné prostredie, Miestny úrad môže dať výzvu na odstránenie až po uplynutí platnosti TK a EK. Keďže sa tak stane v mesiaci február, váš podnet odovzdáme inšpektorom verejného poriadku, ktorí budú predmetnú vec riešiť v súlade so zákonom.
Ďakujeme za pochopenie a trpezlivosť

Martina Štefániková, komunikačné oddelenie MÚ Bratislava - Staré Mesto
25. február 2019

Martin U

Vozidlo už má legálne prepadnutú technickú kontrolu. Venoval sa mu už príslušný inšpektor? V okruhu 30 m sa tu nachádzajú viaceré vraky, chcel by som týmto urýchliť ich poriešenie.
12. marec 2019

Martin U

Vozidlo bolo pomerne rýchlo odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania