Tichá-dlhodobo odstavené vozidlá-zahraničné vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Svetlana 03. februára 2019

Dlhodobo odstavene auto zaberajuce parkovacie miesto

04. február 2019

Anonymný užívateľ

Svetlana, a má platné TK a EK?
04. február 2019

Svetlana

Podla znacky asi nie
05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
naši inšpektori verejného poriadku už tento podnet preverujú. O výsledku vás budeme informovať.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
auto parkuje na pozemku reg. „C“ parc.č. 2771/1, ktorý je spravovaný priamo Magistrátom hl. m. Bratislava, váš podnet sme im preposlali.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
07. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.