Kukučínova - chýbajúci priechod

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter 11. februára 2019

kedze vystavba obludy za lidlom zacala a prechod z kukucinovej k lidlu je zrejme na dlhu dobu uzavrety kadial sa mam dostat z kukucinovej/pluhovej k lidlu na raciansku?

foto chodnika co smeruje z pluhovej po kukucinovej k janoskovej nemam ale tam asi ani nie je co fotit lebo to chodnik nie je. /*je v horsom stave ako samotna kukucinka - a ta je teda rozbita poriadne*/

ked sa chcem peso s kocikom dostat na janoskovu musim ist po ceste a prejst cez zeleznicu kde ziadny chodnik nie je /foto je z google 4 roky stare/...


toto je bezpecny prechod???

12. február 2019

Jardo Mladší

to som zvedavý ako to rozpadnutá cesta zvládne
tatrovky......
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
12. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania MK Kukučínova je v správe a údržbe Hl. mesta SR BA. Podnet bol preposlaný na vyriešenie.

Kancelária starostu
13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania