Ružinovská-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
Jan Bakos 21. februára 2019

Na pešo/cyklochodníku na Ružinovskej je v blízkosti zastávky Herlianska značka 2x Priechod pre chodcov (v smere z centra mesta).

Tento priechod ale nieje vyznačený vodorovným značením, takže chodci križujúci pešo/cyklochodník netušia, že sa pohybujú v dráhe cyklistov.
Taktiež chýba zvislá značka značka v smere do mesta.

Poprosím o domaľovanie a doplnenie značenia alebo o odstránenie prebytočnej značky.

23. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. jún 2020

Jan Bakos

Info od Magistrátu
19. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

ďakujeme za preposlanie vyjadrenia.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu
19. jún 2020

Jan Bakos

Niet zač. ;)
Nemohol by podnet ostať v stave V riešení? Uzavretý bude až keď sa namaľuje značenie.
Ďakujem.
21. jún 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň, pán Bakoš,

z vyjadrenia samosprávy vyplýva, že správcu nie je možné určiť, predpokladali sme teda, že nie je komu opravu zadať a preto sme podnet uzavreli. Preposielam však podnet opätovne samospráve na vyjadrenie.

S pozdravom
Barbora
Administrátorka portálu Odkaz pre starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania