Klokočova-vandalizmus-rušenie nočného pokoja

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Neriešený
meno
Gabriela 25. februára 2019

Už asi mesiac visia na strome pri cykloceste ( hradzi) pri plosinke po zajazde z Pristavneho mostu ( na petrzalskej strane) na strome obesene babiky ( pod krkom ako obesenec)
Nerozumiem tomu, rozhodne to vsak posobi morbidne
Prekvapuje ma, ze si to nikto ( ani hliadky policie) nevsimol
Alebo tade nejazdia?

27. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Dobrý deň,

strom sa nachádza na parcele vo vlastníctve Slovenského vodohospodárskeho podniku, š.p. Odštepný závod BA, Karloveská 2, 842 17.
Poprosím Vás ich požiadavku smerovať na ich adresu.

Ďakujem pekne.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania