Eisnerova-stavby a budovy-opustená telefónna búdka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Obyvatelka DNV 27. februára 2019

Byvala telefonna budka na zastavke Stefana Kralika (smer z mesta) spati ulicu, zavadzia a sluzi uz len ako nosic reklamy.
Stoji na pozemku vo vlastnictve mesta.

Prosim o odstranenie.

28. február 2019

Martin

a sluzi aj ako wc
15. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
17. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

telefónna kabína, ktorá prestala slúžiť svojmu účelu a je užívaná ako nosič obojstrannej reklamnej stavby typu CITYLIGHT sa nachádza na pozemku reg. „E“ parc. č. 3836/2 k.ú. Devínska Nová Ves. Pozemok je vo vlastníctve hlavného mesta SR Bratislavy, zverený dňa 30.9.1991 do správy Mestskej časti Devínska Nová Ves.

S riešením odstránenia tel. búdky je potrebné obrátiť sa priamo na mestskú časť.

Ďakujeme za spoluprácu a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
24. marec 2019

Obyvatelka DNV

prosim preposlat podnet mestskej casti
25. marec 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol po zmene zodpovednosti automaticky zaslaný mestskej časti.

S pozdravom

Martin Kollárik
Odkaz pre starostu
26. august 2019

Obyvatelka DNV

Je nieco nove prosim o tejto nefunkcnej budke?
31. august 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

neviem nič nové o tejto telefónnej búdke. Prepošlem opätovne podnet na samosprávu.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
23. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
reklama bola z uvedeného miesta odstránená.

Mgr. Erika Labašková
referent organizačných vecí a podnikateľských činností
Mestská časť Bratislava-Devínska Nová Ves
23. september 2019

Obyvatelka DNV

super :) vdaka
23. september 2019

Silvia Vilhanová

Dobrý večer,

telefónna búdka stojí stále na svojom mieste, len reklama bola odstránená? Dobre tomu rozumiem?

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)
24. september 2019

Obyvatelka DNV

cela budka je prec
24. september 2019

Silvia Vilhanová

Ďakujem.

S pozdravom,

Silvia Vilhanová,
(bratislava8@odkazprestarostu.sk)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania