Obchodná-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Martin 03. marca 2019

Na Obchodnej ulici je počmáraná predajňa tlače.

09. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den pan Hurny,

Dovolte mi reagovat na Vas podnet. Spol. GGT je prevadzkovatelom Trafiky GGT na Obchodnej ulici v Bratislave. V dotknutej budove sme v podnajme na zaklade Zmluvy o najme s vlastnikom objektu. Zalezi nam na spokojnosti vsetkych nasich zakaznikov a obyvatelov mesta, ktori okolo objektu prechadzaju. Problem grafitov na stene budovy riesime okamzite, preto som zadal objednavku na odstranenie grafitov, premalovanie poskodenych stien a nanesenie vrstvy antigrafitoveho nateru.

S pozdravom,
Lubomir Korcek
GGT, a.s.
14. máj 2019

Floralys

Obchodná-vandalizmus-graffiti

mili zastupcovia, vy snad zartujete. pred niekolkymi tyzdnami som pridal prispevok o zanedbanom okoli, grafitoch, zle umiestnenych kvetinacoch. jedine co ste urobili tak ste zodvihli odpadky a ostatne nechali tak. to naozaj takto odflaknutu pracu oznacite ako vyriesene? zbierate bodiky alebo vam zalezi na.meste? zaroven vas ziadam. prestamte prosim odpisovat okopirovanymi formulkami a odpisujte k veci k nasim pripomienkam
dakujem za odstranenie grafiti, bordelu a za vysadbu novrj okrasnej zelene v okoli do vsetkych kvetinacov.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania