Bajkalská - upchatá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 09. marca 2019

Hneď za križovatkou s Vajnorskou pri Novej Dobe. Potrebné vyčistiť.

12. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. júl 2019

Martin U

Vyčistené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania