Vajnorská-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Dopravný podnik Bratislava, a.s.

V riešení

Opätovne zlyhávajúca údržba koľajových odtokov, tentoraz na Vajnorskej radiále. Toto je úsek pri zastávke nová doba. Vpusty sa roky nečistili a od Trnavského mýta je ich v takomto stave niekoľko.

17. máj 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Hlavné mesto SR Bratislava
28. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom
Kto? Dispečing

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
07. júl 2021

Martin Uváček

Podnet neriešený. Takto vyzerajú takmer všetky vpusty na vajnorskej radiále. Zatiaľ nenastala žiadna zmena.
07. júl 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
09. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tieto vpusty sa nachádzajú v telese električkovej trate a sú teda v správe Dopravného podniku Bratislava.
Podnet im preposielame.

S pozdravom
Kto? Dopravný podnik Bratislava

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislavy
09. júl 2021

Odkaz pre starostu

Zmena zodpovednosti za podnet na: Dopravný podnik Bratislava, a.s.
20. júl 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

veľmi pekne ďakujeme za nahlásenie podnetu. Týmto Vám potvrdzujeme jeho prijatie a už sa ním zaoberá príslušné oddelenie. Veríme, že Vám odpoveď prinesieme čo najskôr.

Odbor marketingu a komunikácie
Dopravný podnik Bratislava, a.s.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania