Šancová-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Martin 12. marca 2019

Vedľa zastávky mhd na Šancovej ulici sú výtlky na chodníku.

16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
23. december 2019

Peter Oravec

Bez zmeny.
Prosím o preposlanie magistrátu.
12. marec 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi
12. marec 2020

Peter Oravec

Matúš Vallo ignoruje aj tento podnet.
Prosím o preposlanie Matúšovi Vallovi
07. október 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
07. október 2020

Peter Oravec

Dobrý deň.
Neriešený podnet.
Prosím o preposlanie.
S pozdravom.
12. máj 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
prosím admina, aby požiadal samosprávu o aktualizáciu vyjadrenia k podnetu.
S pozdravom.
30. júl 2021

Peter Oravec

Dobrý deň,
Aktuálny stav: bez zmeny.
S pozdravom.
01. august 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný samospráve s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk
06. september 2021

Martin Uváček

Neriešené. Kto je zodpovedný? Magistrát či ŽSR?
14. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol preposlaný na Magistrát s upozornením na aktualizáciu.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania