Očistenie a výstavba chodníka na Jamnického

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Lukáš 05. marca 2018

Na daných miestach vidíte vyšliapanú cestičku, ktorá by sa mohla premeniť na chodník. Myslím si, že by to uvítali najmä obyvatelia, nakoľko skráti ich cestu. V 90. rokoch kedy sa stavali uvedené chodníky nemysleli i na túto časť. Viem, že mestské časti nemajú dostatok financií, preto by ma zaujímalo či mestská časť nezaradí aspoň túto investíciu do budúceho resp. iného roka. Na uvedených fotografiách je ďalej vidieť aj blato, ktoré steká z daného svahu keď prší preto by som bol rád ak by mestská časť daný chodník očistila. Napr. v okolí lampy je vybudovaní chodník, ale nakoľko je na ňom nános zeminy začala tam rásť tráva...

22. november 2012

Lukáš Borčin

Samotný chodník nebol postavený dodnes, avšak tento rok bol očistený špinavý chodník od zeminy, kde už rástla tráva.
13. február 2015

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Vašu žiadosť o vybudovanie chodníka zaradíme do zoznamu potrebných investičných akcií. Vzhľadom na veľký počet obdobných problémov v mestskej časti je jeho realizácia závisla od pridelených prostriedkov v rozpočte mestskej časti a rozhodnutia členov komisie Verejného poriadku, bezpečnosti a dopravy.

Pekný deň prajem.

Patoprstý
MÚ Karlova Ves
12. február 2020

Lukáš Bartošovič

dobry den, vselico sa zmenilo za takmer 10 rokov - panelaky boli zrekonstruovane, plot skolky natrety, stromy vysadene... no vyzera to tak, ze na chodnik sa v rozpocte nenasla potrebna ciastka
ale mozno je len povazovany za nepotrebny, ved je to len akasi neoficialna skratka
19. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Na predmetnom mieste je vybudovaný riadny chodník. Cestička bola vyšliapaná v zeleni chodcami, ktorí si skracovali cestu.

Výstavba nového chodníka vyžaduje značné finančné prostriedky, ktoré by mestská časť mohla investovať do opráv ciest, existujúcich chodníkov, škôl, škôlok alebo do sociálnych služieb pre našich seniorov.

Vaším podnetom sa budeme zaoberať a postúpime projektovému a investičnému oddeleniu

Apelujeme na občanov, aby zatiaľ využívali existujúce chodníky a neničili svoje okolie.

S úctou

Mgr. Marek Turňa
Miestny úrad mestskej časti Bratislava - Karlova Ves
Oddelenie dopravy, životného prostredia a územného plánovania
referát dopravy

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania