Haburská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Uzavretý
meno
PeTeR 08. apríla 2019

Vrak na parkovisku Haburska (Dedo) niekolko mesiacov

vozidlo nema ECV a ma prepadnutu TK a EK (02/2018)

10. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali Oddelenie životného prostredia, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
04. máj 2019

Lukáš Bartošovič

dobry den, to vozidlo je na parkovisku minimalne od novembra 2018
este by som snad doplnil:
1) pod prednou castou vozidla vidno skvrnu od vytekajucich prevadzkovych kvapalin
2) keby malo tabulky ECV, bolo by to BA-897ZP, pricom auto zatial nie je vyradene z evidencie
3) a ku dnesnemu dnu je to presne 444 dni od skoncenia platnosti EK a TK https://www.overeniestk.sk/overenie-km
21. august 2019

Lukáš Bartošovič

predmetne vozidlo sa uz na opisovanom mieste nenachadza, podnet je zrejme vyrieseny
okrem toho, BA-897ZP je vyradene z evidencie vozidiel https://www.stkonline.sk/spz/BA897ZP

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania