Pluhová - strom

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Michal 23. apríla 2019

Dobry den,
Rad by som nahlasil jeden strom na Pluhovej ulici pri garazach (od Mladej Gardy).

Problem:
- Strom vyrazne presahuje cez elektricke vedenie a moze ho zhodit ak by sa zlomil
- Strom rozbil chodnik pre chodcov

25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie životného prostredia a územného plánovania.

Kancelária starostu
12. júl 2019

Michal

medzicasom strom prerazil aj vodovod. mozno je nacase nieco robit.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania