K Železnej studienke-chodník-poškodený

Zodpovednosť za riešenie: Hlavné mesto SR Bratislava

V riešení
meno
Tomáš 25. apríla 2019

Križovatka: K Železnej studienke / K lomu je prepadnutý/poškodený chodník.

25. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

bohužiaľ, táto komunikácia patrí medzi nezaradené. To znamená, že ju nemá v správe ani mesto, ani príslušná mestská časť, avšak zákon nám umožňuje vykonávať údržbu iba na komunikáciách, ktoré v správe máme. Preto v spolupráci s mestskými časťami momentálne pripravujeme proces tzv. pasportizácie komunikácií (ciest a chodníkov), aby postupne všetky komunikácie v meste mali jasne identifikovaného správcu.
Posnažíme sa však nájsť aj v súčasnej situácii zákonný spôsob, ako zabezpečiť údržbu tohto úseku v čo najkratšej dobe.

Ďakujeme za trpezlivosť a za to, že nám pomáhate spraviť naše mesto krajším.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. apríl 2019

Tomáš

Len aby počas procesu Tej tzv. pasportizácie komunikácií nedošlo k Tomu tzv. úrazu.
V tomto konkrétnom prípade ide o chodník, ktorý takmer denne využívajú deti z okolitých materských škôl, ktoré pod dohľadom/dozorom chodia na Partizánskú lúku (MLB).

S úctou Tomáš ... .
31. január 2020

Tomáš

Ani po cca deviatich mesiacoch sa bohužiaľ situácia vôbec nezmenila (viď.foto).
Prečo ?!

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania