Trenčianska-parkovanie-problémové


V riešení
meno
Daša 30. apríla 2019

Pri novinovom stánku parkuje auto tak ze znemožňuje prechod po chodníku. Je to dlhodobý problem.

06. máj 2019

Daša

Každý deň tam parkuje niekto. Foto z dnesneho rana.
14. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Príslušníci Exp. MsP BA II popri plnení ďalších služobných úloh zamerajú svoju činnosť aj na riešenie priestupkov týkajúcich sa nesprávneho parkovania pri novinovom stánku na ul. Trenčianska. V prípade, že občania majú podozrenie z páchania protiprávneho činu, môžu kontaktovať MsP na skrátenom telefónnom čísle 159. Na miesto oznamu bude vyslaná hliadka MsP, ktorá preverí oznámenie zo spáchania priestupku a v prípade jeho potvrdenia ho neodkladne vyrieši v zmysle platných právnych predpisov. Ak sa príslušníci MsP dozvedia o priestupku prostredníctvom webovej stránky, spravidla už uplynie veľký časový úsek a vodiči z miesta odídu, takže priestupok už nemôžu riešiť.
Ďakujeme za podnet. O výsledku Vás budeme informovať.


ml. kom. Bc. Marcela Sabinová

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania