Rustaveliho-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Lukas Papranec 15. mája 2019

Dobrý deň.
Čakám už asi dva roky či sa nebude opravovať táto križovatka. Je to naozaj veľmi vyhrkané a po zime sa tam len zalejú dierky. Aj ostrovček, ktorý oddeľuje odbočovací pruh a ide cez neho chodník už má tiež najlepšie časy za sebou.
Je to v centre rače a je to celkom hanba, pretože cesta za touto križovatkou je do všetkých smerov zrekonštruovaná, len križovatka ostala takáto rozbitá. Aj trávičku tam treba vysadiť.

16. máj 2019

Martin U

Táto križovatka sa nemá opravovať ale kompletne prestavať na kruhový objazd. Hovorí sa o tom už najmenej 10 rokov. Avšak o posledných volieb je ticho, Nesrovnal aj Pilinský sľubovali ale nič z toho zatiaľ nie je.
16. máj 2019

Lukas Papranec

No to je dosť smutné, keď kvôli nejakému potenciálnemu projektu v nedohladne o kruhovom objazde musia trpieť tlmiče na autách a o estetike vylámaných obrubníkov ani nehovorím.
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podnet patrí do kompetencie Magistrátu, kam ho preposielame.

S pozdravom

MÚ – Rača
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom



Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. august 2019

Lukas Papranec

Dobrý deň.. Chcem sa informovať v akom je toto celé stave, či to zase pár rokov budeme ignorovať. Cesta sa nám už pomaličky ale isto prepadá do ani neviem kde. Pánovi starostovi, ktorý sa pred voľbami tak činil, to očividne nevadí, ani neviem čo vlastne robí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania