Pribinova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Iné

V riešení
meno
Jan Bakos 16. mája 2019

Je síce krásne, že stavebník upratuje cyklochodník od neporiadku, ale keď nezametá, mohol by si vodič čítať inde ako na cyklotrase.

P.S. Ani to upratovanie mu veľmi nejde.Viď posledná fotka.

17. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Doprastav, a.s., Drieňová 78/27, 826 56 Bratislava
17. máj 2019

Jan Bakos

Neviem ako presne funguje OpS v takomto prípade - bol teda podnet preposlaný Doprastavu? Má OpS dosah aj mimo samosprávu?
Vďaka za info ;)
17. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame zodpovednej inštitúcii.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania